Pažinkime kaimynus Žiemgaloje 2020

 Tarptautinis turizmo projektas
„Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!"


Birželio 1-ąją jau ketvirtą kartą startavo Tarptautinis turizmo projektas „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!". Žiemgala – tai istorinis baltų regionas, kuriame kadaise gyveno žiemgalių gentis. Dėl nelemtų istorinių įvykių šios žiemgalių žemės prarado vientisumą, jos dabar plyti ir dabartinės Lietuvos, ir Latvijos teritorijose. Šis projektas padės prisiminti tolimą praeitį ir bendrus protėvius. Keturios Lietuvos ir tiek pat Latvijos savivaldybių parengė bendrą turistinį maršrutą istorinėmis vietomis Biržų, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio, Bauskės, Iecavos, Rundalės ir Vecumniekų r.
Aplankykite bent 16 įdomių vietų savo šalyje ir pas kaimynus bei laimėkite dviratį, elektrinį paspirtuką ar kitą vertingą prizą.


Kaip dalyvauti?
1. Gaukite projekto dalyvio lankstinuką-anketą (platinamas turizmo informacijos centruose);
2. Iš 24 privalomų objektų aplankykite bent 16 (po du aštuoniose savivaldybėse) ir kiekviename pasidarykite asmenukę;
3. Asmenukę parodykite bet kurio projekte dalyvaujančio miesto turizmo centro darbuotojui, kuris jūsų lankstinuke-anketoje uždės antspaudą;
4. Lankstinuką-anketą su savo surinktais antspaudais atiduokite į bet kurio projekte dalyvaujančio miesto turizmo informacijos centrą iki 2020 m. spalio 5 d.
5. Jūs jau dalyvaujate loterijoje.
Keliautojams, kuriems patogesnės išmaniosios technologijos, rekomenduojame atsisiųsti specialią programėlę ,,Kaimini Zemgale". Joje prie kiekvieno aplankyto objekto iškart galėsite įkelti savo asmenukę ir jums nereikės rinkti antspaudų lankstinuke-anketoje. Programėlėje taip pat rasite visą reikiamą informaciją ir lankytinas vietas. Visų šiais metais pasiūlyto maršruto objektų lankymas nemokamas. Keliaukite ir grožėkitės nuostabiu Žiemgalos kraštu.


Visos akcijos taisyklės:
* Facebook - https://www.facebook.com/kaiminizemgale/
* Mobiliojoje programėlėje.
* Lankstinuke (jį gausite akcijos vietose)

Žiemgala 20 small