Susitikimas su R. Juknevičiene

Kovo 9 d. (pirmadienį), 12 val. vyks susitikimas su Kovo 11-osios akto signatare, Europos Parlamento nare Rasa Juknevičiene. Renginys skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui. Maloniai laukiame!

Juknevičienė small

Paroda „Vanagas su vanagėliais“

Pasvalio krašto muziejuje veikia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus parengta fotografijų paroda „Vanagas su vanagėliais". Maloniai lauksime parodoje!

Vanagas3 big

„Žydrasis Dunojus“

Balandžio 19 d. (sekmadienį) kviečiame vykti į baletą „Žydrasis Dunojus" Nacionalinėje Latvijos operoje Rygoje.

Dunojus 20 small

Nacionalinė viktorina kviečia

Nacionalinė viktorina grįžta! Pasitikrinti žinias apie Lietuvą jau trečius metus kviečia naujienų portalas „15min". Šių metų Nacionalinė viktorina, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui, vyks kovo 7 d. (šeštadienį), 13 val. Pasvalio krašto muziejuje. Dalyviai atsakinės į 240 klausimų, suskirstytų į 8 temas, tokias kaip kultūra, istorija, sportas, visuomenė ir taip toliau. Jie bus pateikiami atspausdinti ant klausimų lapų, o dalyviai per dvi valandas turės įrašyti kuo daugiau atsakymų. Geriausiai pasirodę dalyviai bus apdovanoti prizais.

Dalyvavimas viktorinoje – nemokamas. Viskas, ką reikia padaryti, norint dalyvauti – tai užsiregistruoti specialiame viktorinai skirtame interneto puslapyje https://www.15min.lt/nacionaline-viktorina

Kviečiame dalyvauti visus smalsius ir žingeidžius žmones, norinčius pasitikrinti žinias ir sužinoti daug naujų ir įdomių dalykų apie Lietuvą!

Viktorina 20 small