Tytuvėnų kraštas

Tytuvenai small

Kviečiame balsuoti!

Už paminklo Lietuvos Didžiajam kunigaikščiui Žygimantui Augustui Pasvalyje eskizinį projektą. Paminklą numatoma pastatyti Pasvalyje, skvere tarp Vilniaus gatvės 3-ojo ir 5-ojo pastatų (Pasvalio pašto ir Pasvalio Muzikos mokyklos).
Balsavimas tęsis iki liepos 31 d.

Maloniai laukiame Pasvalio krašto muziejuje!

Augustas small

Iššūkis – „Surink Lietuvą“!

Iššūkis – „Surink Lietuvą"!

Mėgstate keliauti ir ieškote naujų iššūkių? Jei taip, turime Jums puikią idėją! Liepos 12 d. startuoja projektas, sujungęs visas 60 savivaldybių, „Surink Lietuvą", kurio esmė Lietuvos šimtmečio proga, paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, tačiau ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį. Koks viso to tikslas? Kiekviename aplankytame krašte gausite puikią galimybę įsigyti to krašto formos magnetuką, surinkus visas 60 dalių - sujungti jas į vieną visumą – Lietuvos žemėlapį!

„Tai pirmas tokio pobūdžio projektas, apjungęs visą Lietuvą. Neabejojame, kad jis prisidės prie vietinio turizmo aukso amžiaus, juk kelionės po savo šalį ir atradimai regionuose yra tikras magnetas turistams!", – projektą palaiko laikina Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Daugeliui Lietuva dar yra neatrastas kraštas, bet jis turi ką papasakoti, parodyti ar padegustuoti. Kiekvienas magnetas tai lyg atskira istorija – Ukmergės krašto magnetukas pasakoja apie piliakalnį ir dainuojančius balandžius, Akmenės – apie dinozaurus ir drugelius, Marijampolės – apie kates, kurias taip mylėjo grafienė, Pasvalio – apie išskirtinį smegduobių kraštą, o kur dar gausybė dvarų, bokštų, įdomių asmenybių.. Jūsų laukia 60 įdomiausių pasakojimų, potyrių ir nuotykių. Šias istorijas taip pat galėsite išgirsti per radiją „Extra FM", kuri kiekvieną savaitę pakvies aplankyti ir susipažinti su vis nauju rajonu ir įsigyti savo krašto detalę.

Projektas inicijuotas VšĮ Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro apjungė visą Lietuvą – 60 savivaldybių. Žemėlapio kūrimas užtruko net devynis mėnesius, buvo rinkta informacija iš visos Lietuvos, bendradarbiauta su turizmo informacijos centrais, muziejais, bibliotekomis, regioniniais parkais ir kitomis įstaigomis. Kiekviena informacija atskirai ištyrinėta ieškant patraukliausio būdo ją pavaizduoti, tokiame mažame plotelyje. Magnetukų su Pasvalio krašto vaizdais galima įsigyti Pasvalio krašto muziejuje. Maloniai Jūsų lauksime! Surinkime Lietuvą drauge!

Žemėlapis small

Krinčino verdenės kviečia

Kviečia tradicinė poezijos šventė „Krinčino verdenės“!

Verdenės 2018 small